İLETİŞİM VİDEOLAR FOTOĞRAFLAR GÜNDEM BİYOGRAFİ ANA SAYFA
HABERLER>GÜNDEM
3 Eylül 2018 Pazartesi - 17:45

Aydemir, Pasinlerli Dadaşlarla buluştu

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye’nin dış güçlerce kurgulanan döviz oyununu da bozacağını, bunun milli irade kararlılığı olduğunu belirterek, “Dadaşlar milli irade lideri Cumhurbaşkanımızın yolunda tek yürek. Dadaşların kararı bir: ‘Türkiye’nin 2023 seferini kimse engelleyemez.

Aydemir, Pasinlerli Dadaşlarla buluştu

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye’nin dış güçlerce kurgulanan döviz oyununu da bozacağını, bunun milli irade kararlılığı olduğunu belirterek, “Dadaşlar milli irade lideri Cumhurbaşkanımızın yolunda tek yürek. Dadaşların kararı bir: ‘Türkiye’nin 2023 seferini kimse engelleyemez. Cumhurbaşkanımız neredeyse biz oradayız.’ Bu mübarek dayanışmayı hangi güç alt edebilir?” dedi. 

‘Allah var, ne gam var? ‘ 
Ülke ekonomisini baltalamak, Türkiye’nin büyüme ve gelişmesini engellemek isteyen küresel ihanet odaklarının şer cephesi oluşturduğu, milli iradenin ise yüksek feraset ve basiretiyle bu oyunu bozmak yolunda saf tuttuğunu kaydeden Milletvekili Aydemir, “Bu saf gönül safıdır. Bu saf yüreğini hakka adayanların safıdır. Bu saf ecdadı Çanakkale’de, Aziziye’de rabia uğruna canını adayan aziz milletimizin safıdır. Bu saf ‘Allah var, ne gam var, imanını taşıyanların safıdır.” değerlendirmesini yaptı. 

Aydemir’den Pasinler meşvereti 
Erzurum’daki çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Aydemir Pasinlerli Dadaşların konuğu oldu. Pasinler AK Parti ilçe Başkanı Hanifi Temirlenk, Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Milletvekili Aydemir, ilçe muhtarlarıyla bir araya gelerek gündemi yorumladı. 

Pasinler Zaferinin 970’inci yıldönümü hazırlıkları 
18 Eylülde idrak edilecek olan 1048 Pasinler Zaferinin 970’inci yıldönümü etkinleri bazında AK Parti yönetimi ve Belediye Başkanı Sertoğlu ile istişare eden Milletvekili Aydemir, Anadolu’da kutlu dirilişin menbaı olan Pasinler’de milli coşkunun dorukta olduğunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a güven ve hürmette buluşan dadaşların milli etkinlik için yoğun bir çaba gösterdiklerini belirtti. Aydemir, ‘Pasinlerli kardeşlerimiz bu kutlamaların ruh ve manası içinde Sayın Cumhurbaşkanımıza bağlılıklarını bir kez daha izhar için adeta yarışıyorlar. ‘dedi. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a limitsiz destek 
Pasinler ziyareti sonrasında bir açıklama yapan Milletvekili Aydemir, ‘Pasinler ziyaretimizde esnaf ve hemşehrilerimiz, AK Parti politikalarıyla huzurun zirvede olduğunu dile getirdiler. Ekonomimize dönük hain küresel yönelmeyi bildiklerini, milletin Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a limitsiz desteği olduğunu da ifade ettiler. Minnettarız. ‘ ifadesine yer verdi. 

Aydemir muhtarlarla istişare etti 
Pasinler’de muhtarlarla buluşan Milletvekili Aydemir, meşverette ortaya çıkan sonucu aktararak, ‘ Pasinler’de muhtarlarımızla bir araya geldik. Beklentilerini aktaran muhtarlar, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnettar olduklarını, AK Parti hizmetlerinin eşi menendi olmadığını dile getirdiler. Büyükşehir ve ilçe belediyemize teşekkürü de ihmal etmediler. Bu bir hakkı teslimdir. Pasinlerli dadaşların kadirşinaslığına müteşekkiriz’ dedi. 

Pasinlerli Dadaşlar tek yürek 
Pasinler durağında, AK Parti ilçe Başkanı Temirlenk ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilçe Belediyesini ziyaret eden Milletvekili Aydemir, 2019 yerel seçimler sürecini değerlendirdi, belediye yatırım ve çalışmaları konusunda bilgi aldı. Aydemir, ‘Başkanımız Ünsal Sertoğlu Pasinler’de kardeşlik duygusunun muhkem olduğunu, bu pozitif halin hizmetleri de bereketlendirdiğini söyledi. Biz de minnettarlığımızı paylaştık.’ kaydını düştü. 

 
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir: “15 Temmuz Diriliş Destanı AK Liderin farkıdır”
 
Aydemir: ‘Erzurum kardeşlik coğrafyasıdır’
DİĞER HABERLER
AK Parti Erzurum Milletvekili Aydemir: “15 Temmuz Diriliş Destanı AK Liderin farkıdır”
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “15 Temmuz’da ihanet odaklarına ...
Milletvekili Aydemir, Dadaşların dolar tepkisine ortak oldu
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Dadaşların dolar tepkisine ...
‘Hüseyin Avni Ulaş Erzurum’un medarı iftiharıdır’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Dadaş kavramının ifade ...
 
Aydemir’den Anadolu vicdanı vurgusu
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Hınıs ilçesini ziyaret ...
Aydemir: ‘Yolumuz Alparslan Gazi'nin yoludur’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Dadaşların bereket yüklü ...
Aydemir: ‘Kardeşlik davamızda kararlıyız’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Milli iradeye, her türlü ...
 
Aydemir: ‘Ak dava insana saygı davasıdır’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘AK Parti Türk siyasetinde ...
Üç Bakanlıkta Erzurum Gündemi
 AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Selami Altınok ...
Sağlık ve Ulaştırma’da Erzurum gündemi
AK Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Recep Akdağ, Selami Altınok ...
 
SOSYAL MEDYA
BİYOGRAFİ
Erzurum'da doğan İbrahim Aydemir Atatük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünü bitirdi. Mezuniyet sonrası bir müddet Mali...
İBRAHİM AYDEMİR TV
ARAMA
FACEBOOK
TWITTER
ANA SAYFA BİYOGRAFİ GÜNDEM FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR İLETİŞİM