İLETİŞİM VİDEOLAR FOTOĞRAFLAR GÜNDEM BİYOGRAFİ ANA SAYFA
HABERLER>GÜNDEM
19 Haziran 2019 Çarşamba - 09:08

Aydemir, Beykoz’da Dadaşlara seslendi

İstanbul’da 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi Hemşeri Buluşmaları Platformunda çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Şirinevler ve Beykoz’da Erzurum Derneklerini ziyaret etti.

Aydemir, Beykoz’da Dadaşlara seslendi

İstanbul’da 23 Haziran Büyükşehir Belediye Başkanlığı Seçimi Hemşeri Buluşmaları Platformunda çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Şirinevler ve Beykoz’da Erzurum Derneklerini ziyaret etti. Beykoz Hınıs-Tekman Derneği ile Şirinevler Aşkaleliler Derneğinde Erzurumlularla bir araya gelen Milletvekili Aydemir, dadaşlarla seçim sürecini değerlendirdi.
BEYKOZ HEMŞEHRİ BULUŞMASI
Milletvekili Aydemir, AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Hınıs Belediye Başkanı Erdoğan Eren, Tekman Belediye Başkanı Mustafa Ergin, Aşkale Belediye Başkanı Ahmet Yaptırmış, Hınıs ve Tekman AK Parti ilçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Beykoz Tekman-Hınıs Derneğinde hemşehri buluşmasını gerçekleştirdi.
‘DADAŞLARIN KAVLİ BİR’
Hınıs ve Tekmanlı hemşehrilerine seslenen Milletvekili Aydemir, 23 haziran seçiminde İstanbul’da yaşayan Erzurumluların ortak bir kararda buluştukları, Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a destekte kavil ettiklerini belirterek, ‘Tarihimiz bütününde özel ve yüksek bir manayı temsil eden Erzurum’un evlatları, asil vicdan ve dirayetlerinin gereğini yapacaktır. Minnettarız ‘ dedi.
BEYKOZ BELEDİYESİ ZİYARETİ
Milletvekili Aydemir, Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu ve Mustafa Ilıcalı ve Çalışma Grubuyla birlikte Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret ederek, başarı dileklerini paylaştı.
Aydemir, ‘Çalışmalarıyla 3 dönem Zeytinburnu’nu mamur kılan başkanımız, inanıyoruz ki, Beykoz’da da hizmet ve başarının mimarı olacaktır. Allah muini olsun.’ dedi.
ŞİRİNEVLERDE AŞKALELİLERLE İSTİŞARE
Milletvekili Aydemir ve çalışma grubunun bir diğer ziyaret adresi Şirinevler Aşkaleliler Derneği oldu. ‘Şirinevlerin şirin mekanı Aşkaleliler Derneğimizin misafirperverliğine teşekkür ediyoruz. ‘ diyen Milletvekili Aydemir, ‘Bedenleriyle farklı zeminleri paylaşsalar da yüreklerine nakşettikleri muhabbetle her daim Erzurum’u yaşayıp, Erzurum’u yaşatıyorlar. Erzurum irfan ve asaletini İstanbul’da temsil eden Dadaşlara müteşekkiriz’ değerlendirmesinde bulundu.
AYDEMİR’İN DEĞERLENDİRMESİ
23 Haziran Seçimi Dadaş Buluşmalarını değerlendiren Milletvekili AydemirErzurumluların bulundukları her yer ve mevkide Rabia imanını temsil ettiğini; kardeşlik, birlik ve beraberlik hukukunda gönüllerini buluşturduklarını vurgulayarak, ‘Milli Şairimizin Birlik manzumesinde kaydettiği gibi, ‘Değil mi cephemizin sinesinde iman bir/ Sevinme bir, acı bir, gaye aynı, vicdan bir/Değil mi ortada bir sine çarpıyor, yılmaz/ Cihan yıkılsa emin ol bu cephe sarsılmaz. ‘ dadaşların ortak duruşu budur. Rabbim hepimizi Dadaşlık ölçü ve kıvamında daim kılsın.’ niyazında bulundu.

 
Aydemir, Şenkayalı dadaşlarla istişare etti
 
Aydemir’den basın buluşması
DİĞER HABERLER
Aydemir, Şenkayalı dadaşlarla istişare etti
23 Haziran’da yapılacak olan Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi çerçevesinde ...
Aydemir: ‘Şehid Mursi, ebediyyen rahmetle anılacak’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Mısır’ın seçimle iş başına ...
Aydemir: ‘Dadaşlar Yıldırım’a destekte tek yürek’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Bizim, Karasu, Murat, ...
 
Aydemir Esenyurt’ta dadaşlarla istişare etti
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 23 haziranda gerçekleştirilecek ...
Aydemir İstanbul’da Dadaşlarla buluştu
 AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’daki yasama çalışmalarını ...
Aydemir: “İmamoğlu Beylikdüzü’ne Makaryos'un putunu dikti”
 AK Parti Erzurum Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi İbrahim Aydemir, Erzurum’da ...
 
Aydemir: ‘Bayram, birlik ve kardeşlik mesajıdır’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Vicdan ve iman dersleri ...
Aydemir’den Vahdet ve Tevhid vurgusu
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Kendini insanlığa adaleti ...
Milletvekili Aydemir’den haksızlığa dadaşça tepki
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir tarafından TBMM’de gündeme ...
 
SOSYAL MEDYA
BİYOGRAFİ
Erzurum'da doğan İbrahim Aydemir Atatük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünü bitirdi. Mezuniyet sonrası bir müddet Mali...
İBRAHİM AYDEMİR TV
ARAMA
FACEBOOK
TWITTER
ANA SAYFA BİYOGRAFİ GÜNDEM FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR İLETİŞİM