İLETİŞİM VİDEOLAR FOTOĞRAFLAR GÜNDEM BİYOGRAFİ ANA SAYFA
HABERLER>GÜNDEM
5 Ağustos 2019 Pazartesi - 10:18

Aydemir Yeni Nesil Gençliği anlattı

Milletvekili Aydemir, ‘Yeni Nesil Gençlik için mühim olan, tekdir yahut takdir değil; numune-i timsal yol göstericilerin varlığıdır. Vurgumuz, sözden ziyade hal dilinin ehemmiyetinedir. ‘ dedi.

Aydemir Yeni Nesil Gençliği anlattı

Milletvekili Aydemir, ‘Yeni Nesil Gençlik için mühim olan, tekdir yahut takdir değil; numune-i timsal yol göstericilerin varlığıdır. Vurgumuz, sözden ziyade hal dilinin ehemmiyetinedir. ‘ dedi.
AYDEMİR‘DEN HAFTA SONU MESAİSİ
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, yaz dönemi Erzurum çalışmaları kapsamında STK ve Meslek teşekküllerini ziyaret etti. Anadolu Gençlik Zirvesi Gençlik Buluşması etkinliğinin konuğu olan Milletvekili Aydemir “Yeni Nesil Gençlik” konulu bir konferans verdi. Kızılay Erzurum Şube Başkanlığında yöneticilerle bir araya gelen Aydemir, Türkiye Emekliler Derneği’nde istişarelerde bulundu. Mumcu caddesi esnafını dolaşarak il ekonomisinin nabzını tutan Milletvekili Aydemir, Yücelik ve Soslu ailelerinin mutluluklarını paylaştı.
AYDEMİR GENÇLERLE BULUŞTU
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Anadolu Gençlik Zirvesinde gençlikle buluştu. Yeni Nesil Gençlik konulu söyleşinin konuğu olan Milletvekili Aydemir, Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un Asım’ın nesli olarak tarif ve tasvir ettiği; ‘mukaddesata sadık, ecdada vefalı’ gençliğin yetişmekte olduğunu; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ufkunda kaydedilen değerler yaklaşımıyla, Çanakkale ve Aziziye ruhunu diri tutacak gençlerin kendilerini ifade fırsatı bulduğunu aktardı.
AYDEMİR GENÇLİĞİN UFKUNU PAYLAŞTI
Üstad Necip Fazıl Kısakürek’in gençliğe bakışı, Mütefekkir edip Osman Yüksel Serdengeçti’nin gençlik tespitleri; milli ve manevi değerlerin savunucusu güzel insan Mehmet Akif İnan’ın gençliğe dair öngörü ve vurguları, Mütefekkir Prof. Dr. Mümtaz Turhan ve Prof. Dr. Erol Güngör’ün çizdiği gençlik vizyonunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençliğe çizdiği büyük ve mümtaz ufku paylaşan Milletvekili Aydemir, Dadaşlığın Asım’ın neslini takdim eden bir duruş olduğunu belirtti.
‘YENİ NESİL GENÇLİK’ SÖYLEŞİSİ
Akademisyen ve eğitimcilerin yoğun katılım gösterdiği söyleşi sonrasında bir açıklama yapan Milletvekili Aydemir, ‘ “Yeni Nesil Gençlik” muhtevalı bir sohbet meclisindeydik. Vurgumuz, sözden ziyade hal dilinin ehemmiyetineydi. Gençler için mühim olanı, tekdir yahut takdir değil; numune-i timsal yol göstericilerin varlığı. Tertip heyetine, katılımcılara minnettarız.’ yorumunu yaptı.
AYDEMİR KIZILAY’IN KONUĞU OLDU
Milletvekili Aydemir hafta sonu çalışmaları düzeyinde Erzurum Kızılay Şube Başkanlığında yöneticilerle bir araya geldi. Kızılay Şube Başkanı Hüseyin Bozhalil ile görüşen Milletvekili Aydemir, ‘Kızılay Şube Başkanlığımızı ziyaret edip yönetici kardeşlerimizle çalışmaların sohbetini yaptık. Başkanımız sayın Hüseyin Bozhalil’in Kızılay’a Kurban Bağışlarının milletimizin ilgi sahasında olduğu ve memnuniyetini ifadesinden mutlu olduk.’ ifadesini kullandı.
AYDEMİR’DEN MESLEK ODALARI İSTİŞARESİ
Milletvekili Aydemir, ekonomi gündemini paylaşmak, ekonomiye yön veren STK ve meslek teşekküllerinin nabzını tutmak amacıyla, başta Erzurum Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği(EESOB) olmak üzere il meslek odalarını ziyaret edip, ticari gelişmelerle birlikte sosyal yaklaşımları da ele aldı. Meslek odalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel bir saygı ve sevgi duyulduğu, yöneticilerin Cumhurbaşkanının ülke için çizdiği rotada sabit kadem olduklarını belirten Milletvekili Aydemir, ‘Sayın Cumhurbaşkanımız nezdinde AK Parti’ye ve tarafımıza gösterilen hüsnü kabule minnettarız. ‘ dedi.
ESOB’DA EKONOMİ GÜNDEMİ
EESOB Başkanı Rasim Fırat ve Oda yöneticileriyle bir araya gelen Milletvekili Aydemir, son iktisadi gelişmeleri ele aldı. Aydemir, Başkanların, Merkez Bankası’nın faizi yüzde 24'ten 19,75'e çekmesi ve piyasaya yansıyan pozitif süreci, “Çok iyimseriz, daha iyi gelişmeler bekliyoruz” ifadeleriyle değerlendirdiklerini, sürecin pozitif seyre girdiği konusunda hemfikir olduklarını kaydetti.
AYDEMİR’DEN EMEKLİLERE VEFA
Milletvekili Aydemir’in bir diğer istişare adresi Türkiye Emekliler Derneği oldu. Erzurum Şube Başkanı Ahmet Degen ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Aydemir,
Emekliler Derneği’ni: ‘Tecrübe ve emekleriyle, Ülkemizin gerçek mimarı olanların ocağı’ olarak tarif etti. Milletvekili Aydemir emeklilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yılda iki kez verilen bayram ikramiyelerine müteşekkir bulunduklarını, emeklilere gösterilen bu özel yaklaşımı minnettarlıkla karşıladıklarını açıkladı.
AYDEMİR MUMCU ESNAFININ TESPİTLERİNİ PAYLAŞTI
Hafta sonu çalışmaları düzeyinde esnaf buluşmalarını sürdüren Milletvekili Aydemir, Mumcu Caddesi esnafınca ağırlandı. Ekonomik güncelin ele alındığı ziyaretlerde esnaf Erzurum ticaret sektörüne dair beklentilerini paylaştı. Aydemir, ‘Erzurum’u tarif eden esaslı muhitlerden birisi Mumcu Caddesidir. Esnaf ve vatandaşla sohbetten istifademiz hep yüksek oluyor. Yüreklerindeki dadaşca duyguya, kalb-i yaklaşıma şükran duyuyoruz. ‘ dedi.

 
Milletvekili Aydemir'den emekliler derneğine ziyaret
 
Aydemir’den Aziziye İstişaresi
DİĞER HABERLER
Milletvekili Aydemir'den emekliler derneğine ziyaret
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, sivil toplum kuruluşlarına ...
Milletvekili Aydemir Erzurum’un nabzını tuttu
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’da saha çalışmalarını sürdürüyor.
Milletvekili Aydemir 11. Kalkınma Planı’nı değerlendirdi
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Biz, Cumhurbaşkanımızın ...
 
Aydemir: ‘15 temmuz milli dirayet vurgusudur’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Milli hafıza, FETÖ iblislerince ...
Başkent’te Erzurum istişaresi
AK Parti Erzurum Milletvekilleri Erzurum’un dönemsel ve 2023 yatırım vizyonu ...
Tayland Büyükelçiliğinde Erzurum gündemi
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Türk-Tayland Dostluk Grubuyla ...
 
Aydemir’den Erzurum’u Beyatlıca tarif
‘Erzurum’un sade bir semtini sevmek bile bir ömre bedel. ‘ dedi.
Aydemir: ‘Dadaşlık, emsalsiz haslet’
‘ÖNEMLİ OLAN DADAŞLIK ÇİZGİSİNİ KORUMAKTIR’
Aydemir: ‘Erzurum, daima yükselen değerdir’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Erzurum; beşeri sermayesi, ...
 
SOSYAL MEDYA
BİYOGRAFİ
Erzurum'da doğan İbrahim Aydemir Atatük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünü bitirdi. Mezuniyet sonrası bir müddet Mali...
İBRAHİM AYDEMİR TV
ARAMA
FACEBOOK
TWITTER
ANA SAYFA BİYOGRAFİ GÜNDEM FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR İLETİŞİM