İLETİŞİM VİDEOLAR FOTOĞRAFLAR GÜNDEM BİYOGRAFİ ANA SAYFA
HABERLER>GÜNDEM
10 Ağustos 2018 Cuma - 11:52

Aydemir: ‘Erzurumspor futbolda bir dadaş damgasıdır’

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Erzurumspor’un Spor Toto Süper Lig’de de yeni başarılar gerçekleştireceği, İl spor vizyon ve üslubunu layıkıyla temsil edeceğine inanıyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz.’ dedi...

Aydemir: ‘Erzurumspor futbolda bir dadaş damgasıdır’

 AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Erzurumspor’un Spor Toto Süper Lig’de de yeni başarılar gerçekleştireceği, İl spor vizyon ve üslubunu layıkıyla temsil edeceğine inanıyor, yeni sezonda başarılar diliyoruz.’ dedi. 


ERZURUMSPOR’UN ÖNEMİ 
Mavi beyazlı ekibin Erzurum için yalnızca bir futbol ekibi olmadığı, İl’e ait sportif ahenk ve ritim ile dadaşça duruşu da kaydettiğini belirten Milletvekili Aydemir, ‘Spor ekibimizden taraftarımıza, Erzurum olarak sezon içinde Erzurumspor farkını ortaya koymalı, her karşılaşmamızda dadaş terbiyesi içinde spor camiasına dostluk, birlik ve beraberlik mesajı vermeyi sürdürmeliyiz.’ ifadesini kullandı. 


ERZURUMSPOR’LA VERİLECEK MESAJ 
‘Erzurumspor futbolda bir dadaş damgasıdır’ diyen Milletvekili Aydemir, ‘Erzurumspor’un ligde kalmasından çok, mavi beyazlı ekibin futbol camiası bazında ülkeye vereceği kalıcı mesajlar daha önemlidir. Bu mesaj holiganlığı, fanatizmi içermemeli, bizim bir şehir halinde ifade ettiğimiz değerleri kaydetmelidir. Mesajımız, Erzurum’un her manada bir yüksek terbiye adresi olduğudur. Bunu futbolda da yine ortaya koymalı, küfürsüz, olaysız, yalnızca coşku içeren bir duruş göstermeliyiz. Erzurum futbolda da bir zirvenin adresi olmalıdır’ dedi. 


SOSYAL VE EKONOMİK EDİNİMLER 
Erzurumspor’un Spor Toto Süper Ligde yer almasıyla, kente çok önemli sosyal ve ekonomik edinimler sağlayacağının altını çizen Milletvekili Aydemir, ‘FB’den BJK’ye, Ankaragücü’nden Kayseri’ye, ligde yer alan takımlar şehrimize taraftarlarıyla gelecekler. Bu, Erzurum için ekonomik yönden büyük getiri sağlayacağı gibi, ilin tanıtımı için de önemli bir fırsat olacaktır. Futbolcudan taraftara, esnafımızdan eşrafımıza hemen herkes bu fırsatı iyi değerlendirmeli, Erzurum’a leke getirecek yaklaşımlara asla izin verilmemeli, hepimiz bir dadaş hassasiyeti içinde, Erzurum’un kazanımları için özel bir dikkat sergilemeliyiz. Erzurum dün bunu yaptı, yarın da inşallah bu hassasiyeti koruyacaktır.’ kaydını düştü. 


SAHADA KAZANIRKEN SEMPATİ DE KAZANMALIYIZ 
Erzurumspor’un süper ligde bulunmasının, ile ekonomik bazda önemli faydalar taşıyacağının altını çizen Milletvekili Aydemir, ‘Takımızın en büyük gücü olan taraftarımızın fairplay çerçevesindeki destekleriyle özellikle sahamızdaki maçları kazanırken, aynı zamanda Erzurum’a sempatiyi de kazanmalıyız. Bize yakışan budur. ‘ dedi. 


CUMHURBAŞKANIMIZA MİNNETTARIZ 
Erzurum’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel ve güzide yaklaşımları, hayata geçirdiği yatırımlarla bir Dünya Kış Sporları merkezi haline geldiği, son 16 yılda diğer spor alanlarında da aldığı yatırımlarla Spor Kenti kimliği kazandığını belirten Milletvekili Aydemir, ‘Erzurumspor’un her karşılaşması fırsatı nimete çevirmek için bir vesile olmalıdır. Erzurum’un Spor Kenti konumunu pekiştirmek için ortak bir duruş kaydetmek mecburiyetindeyiz. Bu duruş; bir huzur, bir kardeşlik şehri olan Erzurum’un sporda da saygı ve coşkunun buluştuğu bir adres olduğu vurgusudur. ‘ mesajını verdi. 


BAŞARILAR TEMENNİSİ 
Erzurumspor’un Süper Ligde yer almasını sağlayan, Başta Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen olmak üzere yöneticilerine, taraftara ve teknik heyete minnettar olduklarını kaydeden Milletvekili Aydemir, ‘ Meselemiz Erzurumspor’u gönüllere kazımak ve gönüllerden düşürmemektir. Mavi beyazlı ekip etrafındaki duruşumuz bu şehrin tarifi olacaktır. Böylelikle, Erzurumspor Süper Ligde kalıcı olacak, Erzurum kış sporlarında olduğu gibi ülke futbol vitrininde de temel adreslerden biri haline gelecektir. Takımımıza başarılar diliyor, taraftarımıza destek ve duruşlarından ötürü minnettarlığımızı kaydediyoruz.’ dedi. 

 
Aydemir: ‘Erzurum kardeşlik coğrafyasıdır’
 
Sağlık ve Ulaştırma’da Erzurum gündemi
DİĞER HABERLER
Aydemir: ‘Erzurum kardeşlik coğrafyasıdır’
Erzurum Türk Oyunları’nın açılışına katılarak milli irade coşkusunu paylaşan ...
Aydemir: ‘İmanımız bir: ‘Bize Allah yeter’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ’15 Temmuz’da milli iradeye ...
Aydemir: ‘Dadaşlar şükürde kararlı’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ...
 
Aydemir: ‘Kanaat önderleri ufuk mimarlarımızdır’
AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Bizim AK çizgide ortaya koyduğumuz ...
Aydemir: ‘Ak belediyecilik, dava belediyeciliğidir’
 AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti’nin Türkiye’de ...
Aydemir: “Aziziye ruhuna sadakat iman borcumuz”
AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Alvarlı Efe’nin torunları, Hacı ...
 
Aydemir: ‘Büyük Türkiye kervanı yürüyecektir’
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, ‘Türkiye’nin Cumhurbaşkanımız ...
Milletvekili Aydemir: “Kardeşliğimiz, temel değerimiz”
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’daki çalışmaları ...
Milletvekili Aydemir: “Erzurum ekonomik değerleriyle buluşuyor”
AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Erzurum’da resmi veriler ...
 
SOSYAL MEDYA
BİYOGRAFİ
Erzurum'da doğan İbrahim Aydemir Atatük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetimi Bölümünü bitirdi. Mezuniyet sonrası bir müddet Mali...
İBRAHİM AYDEMİR TV
ARAMA
FACEBOOK
TWITTER
ANA SAYFA BİYOGRAFİ GÜNDEM FOTOĞRAFLAR VİDEOLAR İLETİŞİM